Seviyeler

Uzmanlık seviyeniz tecrübe yılınıza göre belirlenir. Zaman içinde gösterdiğiniz performansa göre, üç farklı seviyeden birine otomatik olarak yükselebilirsiniz. Bu seviyelerin neler olduğunu ve yükselmeniz için gerekli olan kriterleri aşağıda bulabilirsiniz. 1 – 3 yıl arası profesyonel tecrübeniz varsa, “Yeni uzman” seviyesiyle başlarsınız. Bu seviyede belirleyebileceğiniz tavsiye fiyatı maksimum 30 TL olabilir. Seviyeniz arttıkça belirleyebileceğiniz maksimum fiyatı da artırabilirsiniz.

1
server

Seviye 1 - Uzman

4-9 yıl arası profesyonel tecrübeniz varsa ya da son altı ayda 500 TL'lik sipariş almışsanız birinci seviye olan uzman seviyesine ulaşırsınız. Uzman seviyesinde, belirleyebileceğiniz maksimum tavsiye fiyatı 50 TL'dir.
2

Seviye 2 - Kıdemli Uzman

10 yıl ve üzeri profesyonel tecrübeniz varsa ya da son on iki ayda 5000 TL'lik sipariş almışsanız ikinci seviye olan kıdemli uzman seviyesine ulaşırsınız. Kıdemli uzman seviyesinde, belirleyebileceğiniz maksimum tavsiye fiyatı 100 TL'dir.
server
3
server

En Üst Seviye - Fikir Lideri

Fikir liderleri, alanında otorite olan elit uzmanlarımızdır. Fikir liderleri için tavsiye fiyatı belirlemede herhangi bir limit yoktur; istedikleri fiyatı belirleyebilirler. Fikir liderleri davet usulüyle üye olabilir ya da bir yıl içinde 20.000 TL'lik sipariş alan uzmanlarımız bu seviyeye yükselebilir.

Komisyonlar

Uzman profili oluşturmak ve danışan olarak kayıt yaptırmak tamamen ücretsizdir. Yaptığınız satışlarda komisyon oranımız %25'dir.
Malcare WordPress Security